Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kılıçdaroğlu’nu Unutamıyor! Mutfak Sunumu ile Dokunuldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni dönemde siyasi arenada yıllardır yarıştığı Kemal Kılıçdaroğlu’na gönderme yapmayı ihmal etmiyor.

CHP Kongresi’nde koltuğunu Özgür Özel’e kaptıran Kemal Kılıçdaroğlu siyasetten çekilmiyor.

Kılıçdaroğlu’nun kısa bir aradan sonra Ankara’da büro açacağı ve partide denge unsuru olarak hareket etmek istediği belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti Büyük Millet Meclisi Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, siyasi arenada yıllarca mücadele ettiği eski rakibini de unutmadı.

Erdoğan, seçim döneminde mutfağında çektiği görüntülerle eski rakibinin cumhurbaşkanlığı sonrasında ofis açma planlarını yorumladı ⬇️

“Sanırım bir ofis açtı, umarım mutfağı unutmamıştır.”

‘Taşlayarak öldürdükleri genel liderler bugün ofis açtılar. Umarım oradaki mutfağı da unutmamıştır. Sadece 5-6 ay öncesine kadar doyamayanlar değil. Kimin kime ihanet ettiği bizim sorunumuz değil. Cumhurbaşkanı adaylarını günah keçisi ilan etmelerindeki çelişki bizi ilgilendirmiyor. Bugün o koltukta oturan kişinin tekerlekçi olup olmaması bizi ilgilendirmiyor. Bunlar kendi aralarında oraklarıyla netleştirmeleri gereken konulardır. Bizim görevimiz onların milletimize o hançerleri saplamalarını engellemektir. Milletimiz aslında buna kendi tercihiyle izin vermedi. ‘Seçimlerde bunu bir adım daha ileri götüreceğiz.’

Gazeteci Nevşin Mengü de Erdoğan’ın mutfak referansını takipçileriyle paylaştı ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu