Haber

Karamollaoğlu: Sayın Erdoğan’ın Yeni Dönemde Ana Muhalefet Misyonunu Başarıyla Üstlenmesini Umarız

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a; “İktidarda başarılı olamadılar, muhalefette başarılar diliyoruz. Çünkü biz muhalefetteyken hep başarılı bir hükümet görmek istiyorduk, maalesef bunu başaramadık. Umuyoruz ki Sayın Erdoğan, iktidar görevini başarıyla üstlenir.” Yeni dönemde ana muhalefet” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde ana muhalefet rolünü üstlenmesini dilediğini belirtti. Karamollaoğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“SÖZLERİ VE SLOGANLARI BİLE MANEVİ OLARAK KENDİLERİNE KARŞI KARŞI OLMAYA HAZIR OLDUKLARINI GÖSTERİYOR”

“Sayın Erdoğan ve iktidar bloku bugüne kadar ülkeyi değil gündemi yönetme becerisiyle iktidarını korudu. Ancak artık ülkeyi de gündemi de yönetemiyorlar. Söylenişleri, sloganları bile hazır olduklarını gösteriyor. kendilerini manevi olarak muhalefet etmek.

“ERDOĞAN’IN ESAS MUHAKİP GÖREVİNİ BAŞARIYLA YERİNE GETİRMESİNİ DİLİYORUZ”

İktidarda başarılı olamadılar, muhalefette başarılar diliyoruz… Çünkü biz muhalefetteyken hep başarılı bir hükümet görmek istedik, maalesef başaramadık. Yeni dönemde ana muhalefet görevi Sn. Erdoğan’ın bunu başarıyla üstleneceğini umuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu