Haber

KO-MEK’te kayıtlar devam ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nda (KO-MEK) yeni dönem hazırlıkları devam ederken, www.komek.org adresinden online kayıtlar alınıyor. Yeni dönemde 44 kurs merkezinde 375 farklı branşta verilecek birbirinden değerli kurslara ders kontenjanları dolmadan kayıt olmak için acele edin.

 

18 EYLÜL’DE AÇILIYORUZ

Geçen dönem yaz kurslarıyla 28 Temmuz’a kadar eğitimlerine devam eden KO-MEK, 18 Eylül Pazartesi itibarıyla yeni döneme başlıyor. Verilen fırsatı iyi değerlendiren ve kurs merkezlerinde tüm hazırlıklarını tamamlayan KO-MEK, kursiyerlerine daha iyi bir eğitim verebilmek için tüm gereklilikleri tamamlamıştır.

 

ÖN BAŞVURU İÇİN HIZLI HAREKETE GEÇİN

Yeni kursiyerlerini karşılamak için gün sayan KO-MEK, kurs merkezlerinin fiziki ihtiyaçlarını tamamlarken, kursiyer başvurularını da online olarak sürdürüyor. Ön başvuruların alındığı www.komek.org’a başvuran her vatandaşa eğitim almak istediği ders hakkında bilgi verilerek kesin kayıt işlemi gerçekleştirilir.

 

KAYIT; 101 BİN 769 BİREYE EĞİTİM

Ücretsiz kurslarımızdan yararlanmak için binlerce vatandaşımızın başvurduğu KO-MEK’te, geçen yıl 101 bin 769 kursiyere ulaşarak bu alanda yeni bir rekor kırıldı. Yeni dönem başvurularının oldukça yoğun olduğu bazı branşlarda eğitim almak isteyen bireylerin, sınıflar oluşmadan başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberkavak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu