Yaşam

Müge Anlı Canlı Yayında Ölümsüzlük Bitkisinin Ne Olduğunu Açıkladı: ‘Cinsel Gücü Artırıyor!’

Günlerdir kayıp olan 74 yaşındaki Kadri Fidan’ın kaybını araştıran Müge Anlı, Fidan’ın Uludağ’da toplayıp sattığı ölümsüzlük bitkisinin cinsel gücü artırdığını açıkladı. Sapling’in topladığı bitkilere bu nedenle rağbet olduğunu belirtti.

74 yaşındaki Kadri Fidan’dan günlerdir haber alamayan aile, Müge Anlı’da son buldu. Fidan’ın ölümsüzlük arabası için gittiği Uludağ’da hazine bulduğunu ve ardından ortadan kaybolduğu ileri sürüldü.

“Otçu Kadri” lakaplı yaşlı adamın iki arkadaşı Onur ve Kenan’a bu hazineyi anlattığı ve bu arkadaşlarıyla dağa geri dönmediği belirtildi.

Birlikte dağa çıktıkları iddia edilen Onur, ilacını alıp hastaneye götürdüklerini söyledi.

Müge Anlı da Kadri Fidan’ın aradığı ölümsüzlük bitkisinin cinsel gücü artırdığını söyledi. Anlı, “Ot otu diyoruz! Bu sözde ölümsüzlük bitkisinin bu kadar sevilmesinin nedeni, erkeklerde cinsel gücü artırdığına inanılmasıdır. Kadri Bey böyle bir reklam yaptı. O yüzden herkes bu otu istiyor.” dedi.

“Kadri Bey bu otun yerini başkası toplar diye kimseye göstermez. Çünkü o buradan para kazanıyor. Burada geline katılıyorum, mağara ve hazine meselesi önemli.”

“Define olayını da herkese anlatmıyor. Mesela bizim gizli tanığımız var. Memurlar. İşine taş atar diye söylemiyor. Ama o kadar emin ki herkese anlatıyor.” bulamadıklarını söylüyor. Taş, masa ve 12 taş sandalyeden, heykellerden bahsediyor.” sözlerini kullandı.

‘Onları kaldırsam yedi hanedana yeter ama gücüm yetmiyor’ diyor. Sonunda ‘2 adam bulup çıkaracağım’ diyor. İşte gelinin bahsettiği kişi, o 2 kişi?’ sözlerini ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu